Bazı şeylere erkekler anlam veremiyor

Bize normal gelen hatta belki de hoşumuza giden bazı davranış ya da şeylere erkekler anlam veremiyor. İşte bunlardan bazıları.
Üç kız aynı anda tuvalete gittiğinizde, erkek arkadaşınızın bu davranışınıza bir anlam verememesi çok normal. Ama bir de sahip olduğunuz kadınsı eşyalarınız vardır ki, işte onları gördükçe iyice kafası karışır. 
Bol çizmeler
Siz istediğiniz kadar moda olduğunu söyleyin, ama bu çizmeleri giydiğinizde babaannenizin sarkmış cildini ayağınıza geçirdiğinizi düşünebiliyor.
Süslü aynalar
Duvara poker oynayan köpeklerin resmini asmak yerine güneş motifli metal bir ayna asmak istemenizi garip karşıladığını bilin.
Vazolar
Evinizdeki yüzlerce değişik şekil ve ebattaki vazoyu doldurma fikri bile ceplerindeki akrebi devreye sokmaya yetiyor.
Büyük mücevherler
İri pırlanta merakınız olması başka bir şey ama X-ray cihazından geçtiğiniz zaman öten, yeni doğmuş bir bebek ağırlığındaki kolyelerinizi çok da sevmiyorlar.
Süslü Yastıklar
Hem el sürmesine izin vermiyorsunuz hem de en yakın arkadaşınız yatıya geldiğinde yastık savaşı yapmıyorsunuz. O da bunların işlevini bir türlü çözemiyor.
Bol elbiseler
Patates çuvalına benzeyen bir elbise satın alıyorsunuz. Ardından da, ondan sizi tahrik etmesini bekliyorsunuz ve tabii bu, pek içinden gelmiyor…
Pazen Pijamalar
Bunlar ancak bir çelik fabrikası kadar kadınsı görünüyorlar. Bırakın da sevgiliniz sizi ısıtsın!
Dar Jean’ler
İnce yapılı kızları bile vahşi yaratıklara çeviriyorlar. Onlara göre, düşük belli, bol paça pantolonların modası hiç geçmedi.
Dudak üstündeki tüyleri beyazlatan kremler
Bunlar tüylerinizi beyazlatıyor ama görünmez yapmıyorlar ki!
Tozluklar
Taytları güzel buldukları olur. Ama neden bilekten kesilmiş taytların üzerine o sosis gibi tozlukları giyip de 10 yaşındaki kızlara benzemek istediğinizi çözemediler. Hiçbir erkek bunlan güzel bulmuyor.
Banyodaki tartı
Hiç kullanmıyorsunuz ve bir de musluğun altında tozlanıyor, üzerinde dökülen saçlarınız toplanıyor ve sizin pasaklı olduğunuzu düşünmesine sebep oluyorlar.
Dolgu topuklu ayakkabılar
Kimseyi kandıramazsınız; boyunuz o kadar uzun değil!
Yakın arkadaşlarınıza teşekkür etmek için yazdığınız kartlar
Onlara zaten teşekkür ettiniz. Bir kere daha etmek istiyorsanız, telefonu kullanmanızı mantıklı buluyorlar.
Ufacık çantalar
Cüzdanınızı, anahtarlarınızı, cep telefonuzu veya makyaj fırçanızı taşımak istemiyorlar. Hiçbir işe yaramayan çantayı siz seçtiniz.
Kirpik Kıvırıcı
Eski çağlardan kalma bir işkence aletine benzettikleri oluyor. Hem zaten kirpikleriniz yeterince kıvrık değil mi?
Kutular dolusu kart
Senelerdir görüşmediğiniz ve yüzlerce kişiden gelmiş olan kartlar gibi işe yaramayan her şeyi biriktirmenize sinir oluyorlar.
Ten rengi iç çamaşırları
Beyaz pantolonun içine sadece bunları giyebiliyor olmanızı anlasalar da sizi bunların içinde görünce hareket etmeye başlayan vitrin mankenlerine benzetiyorlar.
Kaseler
Mısır gevreği, dondurma, salata ya da sadece dekoratif amaçlı kullanmak üzere farklı kaseleriniz olduğunu ve onları ayırt etmelerini bekleyemezsiniz.
Ayak Kremi
Elinize veya yüzünüze kullandığınız kremler, ayaklarınıza da iyi gelmiyor mu?

Yorum yapın