Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30

bee beauty sun gunes kremi

Cildimizi zararlı güneş ışınlarından korumak için bazen çeşitli önlemler alıyor olsakta yetersiz kalıyor. Özellikle yaz aylarında güneşin dik şekilde gelen ışınları cilde temas ettiğinde yanık dışında çeşitli cilt sorunlarını da beraberinde getiriyor.  Güneşten gelen UVA ve UVB ışınlarına karşı cildin korunması için çeşitli özelliklerde üretilmiş ürünler bulunmaktadır. Bugünkü konumuz bu ürünlerden olan Bee beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 ve bu ürünün  özellikleri, fiyatı, cilde uygulandığında ne gibi etkileri olduğu yönünde olacaktır.

Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 ürünü üzerinde yazan kullanım şekli

 • Güneşe çıkmadan önce bol miktarda uygulamaya özen gösterin çünkü az miktarda uygulandığında güneş ışınlarına karşı koruma oranını düşürecektir. 
 • Korumanın etkili ve devamlı olmasını istiyorsanız sık aralıklar ile ürünü cildinize uygulayın.
 • Ürünü terleme veya havlu ile cildi kurulama sonrasında uygulamaya özen gösterin.
 • Ürünü göze temasından kaçının ve cilt tarafından emilmeden güneş ışığına çıkmayın.
Bee beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 özellikleri
İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde cildin beslenmesini sağlayan ürün, diğer güneş kremlerine göre sürüldükten sonra matlık oluşturacağı için kişinin daha rahat etmesini sağlıyor. Ayrıca diğer güneş kremlerinde sürüldükten sonra oluşan yapış yapışlık sorununu ortadan kaldırdığını belirten firma aynı zamanda parlama ve beyazlık bırakma gibi cilt sorunlarının da olmayacağını belirtmektedir.  Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 ürününü kullanan çoğu kişinin savunduğu ortak nokta ise, ürünün matlık sağlaması ile makyaj altına da kolay şekilde uygulanabiliyor olması yönündedir. 

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 ürünü yapısı
 • Ürün akışkan yapıda olduğundan dolayı, kullanırken dikkatli olunması gerekir. Çünkü bu ürünün üretiminde, ürünün aşırı bir sıvı şekilde olması istenilerek üretimi yapılmıştır. Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 ürününün bu özellikte olmasının avantajı ise cilde sürülmesi anında kolaylık sağlıyor olmasıdır. Diğer marka güneş kremleri katı kıvamda olduklarından dolayı cilde sürüldüğünde zorluk yaratmadan kolay şekilde sürülmektedir. 
 • Ürün dermotolojik olarak test edilmiş ve kanıtlanmış olduğundan dolayı güvenli şekilde kullanılabilir.
 • Ürün sürüldükten kısa süre içinde yani yaklaşık olarak 2 dakika gibi kısa sürede hemen emiliyor ve ciltte her hangi bir beyazlık bırakmıyor. 
 • Ürün yapış yapış hissi uyandırmadığından dolayı, daha rahat şekilde kullanım imkanı sağlıyor.
 • Ürünün matlaştırıcı etkisi sayesinde, özellikle makyaj yaparak dışarı çıkmak isteyen kişilerin tercihleri arasına yerleşiyor.
 • Üründe hoş bir parfüm kokusu olduğundan dolayı, parfüm kokusunu sevenlerin tercihleri arasında yer alıyor.  
 • Ürün uygulandıktan sonra kişinin cildinin yağlı görünümden uzak kalmasını sağladığı için piyasaya çıktıktan sonra çok fazla tercih ediliyor.
 • Cildi nemlendirme özelliği olduğundan dolayı, ürün kullanılmadan önce nemlendirici sürme gereksinimi bırakmıyor. Nemlendirme süresi ise yaklaşık olarak 5 veya 6 saatlik periyotları kapsamaktadır.
 • Cilde hafif bir ışıltı verdiğinden dolayı ise hoş bir görünüm oluşmasını sağlıyor. 
Bee Beauty Sun Matlaştırıcı Güneş Kremi SPF 30 fiyatı
Ürünün fiyatı diğer kozmetik ürünleri satan yerlerde farklılık gösterebilir bu yüzden şuan Gratis’lerde satılan fiyatını veriyoruz. Gratis bünyesi altında indirimli satış fiyatı bugünün tarihi ile 17 TL civarındadır.  
bee beauty sun gunes kremi kullananlar

Not: Hiç bir ürün % 100 koruma sağlamayacağından dolayı ürünü kullandıktan sonra uzun süreli olarak güneş ışınlarına maruz kalmayın. Çünkü güneş ışınları cilt yanıklarına sebep olurken bu sorun ciddi bir cilt sorununa dönüşebilir.  Özellikle son yıllarda ozon tabakasının zarar görmesi nedeni ile güneş ışınlarının cilde  yoğun şekilde gelmesi ile cilt kanserleri yaygınlaşmıştır. 
Etiketler
bee beauty güneş
bee beauty günes kremi
bee beauty gunes

Yorum yapın