Büyük bedenlere stil önerileri

Yaşınız kaç olursa olsun, bir stiliniz mutlaka olsun! Her yaştan büyük bedenlere tavsiyelerimiz ayrıntılarda.

Bakımlı bir kadın her yaşta stil sahibidir. Bunu düşünen Foli, büyük beden kadınlara her yaşta şık olmayı öğütlüyor ve onlara yol gösterecek kıyafet önerilerini bizimle paylaşıyor.

20’li yaşlara stil önerileri
Eğer sizde bu yaşlar bir daha gelmez diyenlerdensiniz; tül üzeri şeritli bir bluz ve kombin olarak da, tokalı bir kapriyle modayı yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz.
Bu sezonun diğer bir trendi ise yine 20’li yaşlardaki genç kızlara göre; jean kumaştan püsküllü ve bileklerde hippi bir etek üzerine metal işlemeli ve askılı bir bluz…

30’lu yaşlara stil önerileri
30’lu yaşlar her kadının en güzel yaşlarıdır. Siz de bu zamanlarınızı en güzel şekilde geçirmek istiyorsanız mutlaka dış görünüşünüze özen göstermelisiniz. Yazın hem gündüz hem geceye uyarlıyabileceğiniz, hem genç hem dinamik, hem de stil sahibi bir elbise vazgeçilmeniz olacaktır

40’lı yaşlara stil önerileri
Artık 40’lı yaşlarınızdasınız, geride bıraktığınız zamana göre daha sakin bir hayat yaşıyor ve stilinizi de ona göre belirliyorsunuzdur. Bizim de size tam bu anlamda bazı önerilerimiz var. Eğer çok büyük bir bedene sahip değilseniz, ipek vual bir bluz ve spor bir pantolon güzel bir ikili olabilir.
Eğer rahatlığım daha önemli diyorsanız, jean görünümlü bir tunik ve koton pantolon da diğer seçenek…

50’li yaşlara stil önerileri
50’li yaşlara geldikçe tarz iyice klasikleşebilir. Bunun tam tersi de olabilir. Klasik olan tarzınız geçen zamana inat değişmiş daha spor bir hal almış da olabilir.
Yaz günlerinde rahatça kullanabileceğiniz yarım kollu bir ceket ve tiril tiril bir kumaş pantolona ne dersiniz? Ya da sezonun rengi gri jarse tunik ve jarse pantolon?

Kaynak: pudra. com

Yorum yapın