Cameron Dallas Kimdir?

CAMERON DALLAS

 KİMDİR?

DOĞUM TARİHİ: 8 Eylül 1994
DOĞUM YERİ: San BernardinoCA, ABD

YAŞI: 23
BURCU: Başak

BOYU ve KİLOSU: 175 cm., 70 kg.
Hakkında

Cameron Dallas, Instagram’daki resimleri ve Vine’deki komik videolarıyla tanınmış sosyal medya fenomenidir. Instagram’da 20 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. 2020 ’de komedi filmi Expelled’de (Okuldan Atıldım) ve 2020 ’de The Outfield adlı filmlerde rol almıştır. 2020 ‘da Netflix kanalında yayınlanan ve dizi halinde gösterilen Chasing Cameron adlı reality şovda oynamıştır.
Şöhret Öncesi

İlk olarak 2020 yılı sonlarında vineler yayınlamaya başlamıştır. Vineleri genellikle ailesi ve arkadaşları hakkındaki şakalardan oluşmaktaydı. Uygulamanın kapatıldığı zamana kadar 9 milyondan fazla takipçisi olmuştur.
Diğer Ayrıntılar

Carter Reynolds ve Matt Espinosa da dahil olmak üzere çeşitli internet fenomenlerinin oluşturduğu MagCon grubunda yer almıştır. 2020 yılının En Popüler Viner’ı seçilerek Teen Choice Ödülü’nü almıştır. Kendini adını taşıyan YouTube kanalıyla 5 milyondan fazla aboneye ulaşmıştır. Nisan 2020 ’de She Bad adlı single ı ile şarkı söyleme yeteneğini göstermiştir. En iyi arkadaşı Nash Grier’dir.
Aile Hayatı

, Sevgilisi

Annesi Gina tarafından yetiştirilmiştir ve sosyal medyada da aktif olan Sierra adında bir ablası vardır. 2020 ’da manken Chase Carter ile birlikte Hawaii’de çekilmiş fotoğrafları nedeniyle haklarında aşk dedikodusu çıkmıştır.
Onunla İlişkili
2020 yılında, Bella Thorne ile birlikte Stil İkonu dalında Teen Choice Ödülü’nü sunmuştur.

Cameron Dallas fenomenler, ABD doğumlu ünlüler8 eylül doğumlu ünlüler ve başak burcu ünlüler listesinde yer almaktadır. Cameron Dallas hakkında başka bilgilere sahipseniz yorum yazarak içeriği geliştirmemize katkıda bulunabilirsiniz. 

Yorum yapın