Tarayıcı Temizleme Programı Ccleaner 5.59 İndir Yükle

Sizlere bilgisayar ortamında gezinti yaparken tarayıcıların yavaşlaması ihtimalinde çözüm olarak sunulabilecek dünyanın en iyi tarayıcı temizleme programları arasında yer alan ccleaner programından bahis etmek istiyorum.

Bu program yalnız İnternet tarayıcılarını hızlandırmak ile kalmıyor, Kayıt defteri hatalarını da gidermenize yardımcı oluyor. Bilgisayar üzerinde bulunan kayıt defteri hatalarını gidermek ve onarmak için bu programı tercih edebilirsiniz. Sizlere Ücretsiz sürümünün yükleme adresini aşağıda paylaşıyorum.

Ccelaner 5.59 sürümünü sitemiz üzerinden paylaşıyorum. Bu program ülkemizde özellikle sıkça tercih edilmektedir. Bilgisayarlar üzerinde olmazsa olmaz programlardan biridir.

Özellikle İnternet üzerinde çok dolaşıyor ve kayıtlı şifreleriniz silinmeden tarayıcı hızınızı, daha hızlı bir hale getirmek istiyor yavaşlama sorunlarından kurtulmak istiyorsanız bu programı tercih edebilirsiniz.

Bu program 2003 yılında İnternet üzerinde paylaşıma sunuldu. Bu süreye kadar milyarlarca indirilme yükleme aldığı söyleniyor ve profesyonel sürümlerden bile bir tık ötede olan bu program ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Ücretsiz sürümünü güvenli bir şekilde bilgisayarlarınız üzerinde kullanabilirsiniz.

Programlar çalıştırmaya çalıştığınız zaman hata sorunları ile karşılaşıyor programları açamıyorsunuz veya bilgisayarınızda sık sık hatalar ile karşılaşıyor iseniz, programı kurup tarama yaptıktan sonra bu hatalardan kurtulabileceksiniz. Bu program kayıt defteri hataları giderme ile ilgili ücretsiz olarak sunulan en iyi programlar arasında yer almaktadır.


Download: https://yadi.sk/d/8tfaXlZjuMDzpw

Yorum yapın