Ücretsiz Antivirüs Programı İndir Avast {Güvenli}

Sizlere tavsiye ettiğimiz bu program bilgisayar güvenlik programları arasında en güvenilir programlardan biridir. Bu program sayesinde Bilgisayarınız içerisine bulaşmış virüslerden hızlı ve güvenli tarama sayesinde kurtulabileceksiniz.
Avast Virüs programı bilgisayarınızda tam tarama sağlayabilen ücretsiz virüs programları arasında en iyiler listesinde yer almaktadır. Bu programı bilgisayarınıza güvenle kurabilir kullanmaya başlayabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan yavaşlama hızı için önerebileceğimiz güzel programlardan biridir. İnternet tarayıcı uygulamalarının yavaşlamasına karşı olarak hızlandırma özelliğine sahiptir. Başlangıç taraması da program içerisinde bulunmaktadır. Bilgisayarınızda bulunan şifrelerinizin güvenli bir şekilde depo edilmesi, ve tam kapsamlı tarama sayesinde bilgisayarınızın tam güvende bulunmasını sağlamaktadır.

Programın özellikleri saymakla bitmez. Milyonlarca bilgisayar kullanıcısı bu programı tercih ediyor. Sizlerde casus yazılımlarına bilgisayar yavaşlamalarına zor açılan program ve tarayıcılara kesin çözüm bulmak istiyorsanız bu program tam da sizler için, İnternet cafe ev veya iş yerlerinizde bu programı kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu Program İnternet ortamında bulunan ücretsiz virüs programları arasında en güvenilir programlardan biridir.

Bilgisayarın açılmasına engel olunan durumlarda bilgisayarınızı kurtarma kipi yardımı ile çalıştırdığınızda bu program yardımı ile bilgisayarın açılmasına sebep olan virüslerden, güvenli bir şekilde kurtulabilirsiniz. Akıllı tarama yardımı ile casus yazılımlardan anında kurtulabileceksiniz. Bilgisayarınızda tam güvenlik istiyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız bu program sizlere bu görevi ücretsiz şekilde sağlamayı başarabilen milyonlarca kullanıcının tercih ettiği en iyi antivirüs programları arasında yer alan güvenli bir programdır. Download Linki: https://yadi.sk/d/SIyVG1nxTOFvmg
 

“Ücretsiz Antivirüs Programı İndir Avast {Güvenli}” üzerine 3 yorum

  1. Zamanında çok kullanırdım şu an ki durumunu bilmiyorum fakat Microsoft yaparsa en iyisini yapar tabi ki 🙂

    Cevapla

Yorum yapın